Ajax-loader Loading...
Wednesday, September 21, 2011
Tel Aviv,Israel
Corner

30 חברות הזנק ישראליות כבר הגיעו לשלבים המתקדמים של תחרות SmartCamp

עופר דק | 28/08/2011

שלב המיונים הראשוני של תחרות SmartCamp ישראל 2011 כמעט הסתיים ואתם מוזמנים לסבב היכרות ראשון עם כמה מהחברות המשתתפות בתחרות:

אוטיפו (Otipo) מציעה פתרון מבוסס אינטרנט לניהול כוח אדם בעסקים העובדים במשמרות המאפשר לצמצם את השחיקה, להגביר את שביעות הרצון של העובדים ולהוריד את עלויות השכר.

איירבייס (Airbase Systems) מפתחת ומפעילה חיישנים המגלים זיהום אוויר ומערכת מידע ושירותים קשורים. החברה שואפת לסייע לצרכנים להפחית את השפעתו של אוויר מזוהם על בריאותם ולהגביר את השקיפות בתחום.

אינדני (indeni security operations monitoring) מציעה פתרון ניטור למערכות אבטחה המרחיבה את כלי הניטור הקיימים ומבטיחה לצמצם נפילת מערכות.

אי-סי-יו אימיג'ינג (ICU Imaging) מפתחת, מייצרת ומשווקת מצלמות למערכות מעקב ניידות לכלי תחבורה. המצלמות מיועדות לשפר את ביצועי תוכנת הניהול, להפחית את השימוש בנפח אחסון, לפשט את ההתקנה ולהקטין את ההוצאות.

אקוסטור (EcoStore) מנצלת את הנפח הפנוי בכונני תחנות העבודה על מנת לייצר לארגונים נפח אחסון גדול, זול, בטוח וסקיילבילי. הפתרון מציע לעסקים קטנים ובינוניים חסכון משמעותי בעלויות.

אקטיב אינסייט (ActiveInsight) מסייעת לארגוני B2B על ידי ניתוח "שפת הגוף הדיגיטלית" של לקוחות פוטנציאליים בזמן אמת בהתבסס מקורות מקוונים, ניידים ורשתות חברתיות.

ביג בנד טי-וי (Big Band TV) מספקת ערוץ פס רחב אלחוטי מוטמע לשידור וידיאו בזמן אמת המיועד לחדשות ולניהול מרחוק ומתמקדת בתחנות שידור וטלוויזיה על גבי האינטרנט.  

גט טקסי (Get Taxi) מציעה הזמנת מונית באמצעות אפליקציה סלולרית או אתר אינטרנט. המערכת מאתרתאת המיקום ושולחת את המונית הקרובה וכן מעדכנת את מיקום המונית וזמן ההגעה המשוער על גבי מפה.

ג'יסופט (Gsoft) פיתחה פתרון מבוסס כריית מידע המסייע לארגונים גדולים להציג ללקוחות הצעות והמלצות, על פני כל ערוצי ההתקשרות, על סמך קבלת החלטות אוטומטית.

הוסט דיינמיקס (Host Dynamics) מספקת פתרון ניהול משאבים לתשתיות מחשוב ענן המאפשר לארגונים להכפיל את מספר המכונות הווירטואליות הפועלות על החומרה הקיימת ללא פגיעה בביצועים.

הידרוספין (HydroSpin) מפתחת גנראטור הנמצא בתוך צינורות הולכת מים, מפיק אנרגיה מתוך זרימת המים, ומספק אותהלמערכות ניטור ובקרה במקומות מרוחקים, או כאלו בהם אין נגישות למקור חשמל קבוע.

וויטווטר סקיוריטי (Whitewater Security) מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות ושירותים המשולבים לפתרון מלא מקצה לקצה להבטחת אספקה רציפה ובטוחה של מי שתייה.

וידיאו פוינט (The Video Point) מספקת פתרון תוכנה כשירות (SaaS) לזיהוי, אינדוקס ושימוש בתכני וידיאו פרטיים באינטרנט למטרות פרטיות ועסקיות.

וייב גארד (Wave Guard Technologies) מציעה פתרון יעיל וזול לניטור ולבקרת קרינה סלולרית, המבוסס על ניתוח מידע גולמי הקיים באופן רציף בכל רשתות הסלולר בנוגע לאנטנות הסלולריות.

זרמים (Zramim) ממושב פארן שבערבה מפתחת מערכות לניהול מערכות מים ומידע בזמן אמת - כי כל טיפה חשובה. 

טווקון (Tawkon) מספקת פתרון לנושא הקרינה הסלולרית תוך הפרעה מזערית לשימוש הרגיל בטלפון. היישום של החברה מנטר בזמן אמת את החשיפה לקרינה מטלפונים ניידים ומספק מידע על צעדים להימנעות מקרינה.  

טראקס (Trax Technology Solutions) מפתחת פתרונות טכנולוגיים למגזר הקמעונאי ומתמקדת במידע על מלאי במדפי החנויות בזמן אמת, פיקוח על סידור המוצרים על המדף וניהול חשיפת המותג בשווקים מתפתחים.

מטריקום (Metrycom) מפתחת פתרונות שליטה אלחוטיים המשלבים חיישנים מתקדמים ורשת אלחוטית מבוססת IPv6 המאפשרים ניטור ושליטה במערכות גדולות ללא צורך בתחזוקה. 

מיישיק (MyChic) מפתחת פלטפורמת מציאות מרובדת (Augmented Reality) לתעשיית המסחר האלקטרוני. הפתרון של החברה מאפשר לחנויות מקוונות, בעיקר בתחום האופנה, חוויית רכישה הקרובה מאד לעולם הפיזי.

מינטיגו (Mintigo) מציעה לחברות טכנולוגיה, מוסדות פיננסים וספקיות תקשורת שירות מבוסס-טכנולוגיה המאפשר גיוס ממוקד של לקוחות חדשים בעלי ערך גבוה. השירות שמציעה מינטיגו מתבסס על מערכת טכנולוגית המאפשרת ניתוח מידע עצום (Big Data) ומייצר גידול חד בשיעורי המרה ומכירות.

סמול וורלד אנליטיקס (Small World Analytics) פועלת בעולם הנתונים הבלתי מובנים ומפתחת פתרונות המאפשרים למשתמשי קצה לנהל, להבין ולבצע פעולות על כמויות אדירות של נתונים בזמן אמת.

סנספורג' (SenseForge) מנסה לגשר על פערי השפה בעולם ומפתחת כלים ופתרונות לבדיקה ותיקונים אוטומטיים של מסמכים ולשיפור ביצועים של מכונות תרגום אוטומטיות.

סנקסאקס (Senexx) מפתחת מערכת מידע ושאלות ותשובות המסייעת לאנשים ולצוותים לזהות ולנהל מומחיויות בתוך הארגון.

סקיולרט (Seculert) מספקת פתרון אבטחה מבוסס ענן במודל תוכנה כשירות (SaaS). הפלטפורמה של סקיולרט מציעה ללקוחות התראות בזמן אמת על איומי סייבר גלובליים שעלולים להשפיע גם על הרשת הפנימית שלהם.

פדריישן קלאוד (FederationCloud) פיתחה פתרון מקיף לאינטגרציה של ענני מחשוב ואוטומציה של תהליכי עבודה המסייע לארגונים להתקדם לסביבת הענן.

פורטיקור (Porticor Cloud Security) הוא סטארטאפ המציע פתרון אבטחת מידע ופרטיות בעננים ציבוריים הן למודל תשתית כשירות (IaaS) והן למודל פלטפורמה כשירות (PaaS).

פירסט לייף ריסרצ' (First Life Research) מספקת מידע לקבלת החלטות מושכלת בנוגע לתרופות בידי חולים, רוקחים, רופאים וחברות תרופות בעזרת אלגוריתמים סמנטיים ובהתבסס על דיווחי משתמשים הזמינים באינטרנט.

קסיידקס (Xydex Technologies) עוסקת בניהול תקשורת עסקית (BCM- Business Communication Management)  ומפתחת חבילה כוללת המציעה צ'ט, דוא"ל, voip, וידיאו וניהול קשרי לקוחות.

 C-B4 PREDICTIVE ANALYTICSהוא סטארטאפ המפתח פתרון תוכנה לזיהוי וניתוח דפוסי  נתונים נסתרים בהתקנות DWH גדולות. בעיקר לתחום ה-Retail וה-CRM.

FST21 מציעה מערכות ניהול גישה ופתרונות אוטומציה, מבוססות מגוון טכנולוגיות ואמצעי זיהוי, שנועדו להגביר את הביטחון בבנייני מגורים ומשרדים.

אנחנו עוד לא יודעים מי מבין החברות יזכו להגיע לחמישיית הגמר, אבל אם אתם מנהלי מחשוב, סטארטאפיסטים או אנשי הון סיכון הרוצים להצטרף אלינו אל אירוע הגמר, הירשמו עכשיו ואנו מקווים לראות אתכם בין קהל המוזמנים.

  • Ppl_logo
  • Bootcamp
  • Madan
  • Luzato
  • Color-logo
  • Brooks
  • Donna1

Media Partner

  • Startupmania